28 Mart 2017 Salı

bahar yemekleri menüsü
- enginar göbeği dolması
- tavuklu kereviz çanağı
- midye enginar dolma
- etli enginar
- enginar çanağında zeytinyağlı iç bakla
- zeytinyağlı garnitürlü kış enginarı
7 yorum:

 1. güzel bir öğle sonrası diliyorum tüm sayfa takipçilerime...sevgiler..

  YanıtlayınSil
 2. Merhaba Yeşim Hanımcım. O kadar mutluyum ki size kavuştuğum için. Küçük oğlum sınava hazırlandığı için evde internet yok. Dairedede sistem bilgisayarı var. Şimdi sekreterliğe bakıyorum. Kişisel bilgisayar var. Bundan sonra sizinleyim inşallah. Akşam geç saatlere kadar paylaşımlarınızı inceledim. Ellerinize sağlık. Büyük oğlum bir haftalığına tatile geldi pazar günü. Bugün sizin sitenizde olan ıslak hamburgeri istedi benden. İnşallah akşama yapıcaz. Şimdilik hoşçakalın. Sevgiler Adanadan Serpil.

  YanıtlayınSil
 3. İnşallah abla bahar gelmiş hoş gelmiş güzel lezzetleri ve tarifleri bekliyorum heyecanla selamlar BAL

  YanıtlayınSil
 4. Yeşim hanım sizin çok güzel tariflerinizle baharı karşılayacağız inşallah.Etli enginar yemeğini hiç yapmadım.insallah sizin tarifinize göre denemek istiyorum. Ellerinize sağlık Sevgiler mine

  YanıtlayınSil
 5. Günaydın. Üç aylarınız mübarek olsun. Adanadan Serpil

  YanıtlayınSil
 6. Sevgili Yeşim,

  Günaydın. Bugün biliyorsun ki üç ayların başlangıcı, Sevgili Peygamberimiz , mübarek Üç Aylar için, “Recep Allah’ın ayı, Şaban benim ayım, Ramazan ise ümmetimin ayıdır.” buyurmuşlar.Aklımıza gelen güzel şeyleri dua’ya dökelim, bakarsınız yol olur, niyet olur, nasip olur, kabul olur. Dualarda buluşmak dileğiyle. Bahar yemekleri menüsü çok güzel, midye enginar dolmayı yapmak isterim ancak, bulunduğum ilçede çok zor, Ankara da da zor. Buralarda hep soyulmuş satılıyor, Ege gibi değil. Denk gelirse yapayım. Bugün enginar göbeği dolmasını yapayım. Sıkıntılı süreçte yorum yazma olanağım olmadı, ancak izliyorum. Umarım bazı rahatsızlıklarının dışında sağlığın iyidir. Güzel Rabbim seni korusun ve kollasın. Kocaman sevgiler.

  YanıtlayınSil
 7. Tam olarak baharı resmetmiş siniz Yeşim hanım, ne kadar güzel gözüküyorlar, enginar ve kereviz en sevdiğim sebzelerden ellerinize sağlık... Sevgilerimle İstanbul'dan Hülya... :)

  YanıtlayınSil